Tevékenységi körünk

Közhasznú szervezetünk tevékenységi köre érdekvédelem, segítségnyújtás, rehabilitációs, szociális és kulturális feladatok ellátása. Az évek alatt szerzett tapasztalatainkat szeretnénk közösségünk és minden egészségkárosodott személy valamint családtagjaik számára hasznosítani. Kérjük, böngéssze weboldalainkat kedve szerint, ha tevékenységünkkel kapcsolatban bármi kérdése, javaslata lenne forduljon hozzánk bizalommal! .

Akadálymentesítés

Értesítjük tisztelt Tagtársainkat, hogy elkezdtük Kiskunfélegyháza Város középületeinek, közútjainak, járdáinak állapotfelmérését. A dokumentációt átadjuk az Önkormányzat illetékeseinek, hogy ezzel is elősegítsük a következő időszak ilyen jellegű beruházási munkálatait. A teljes dokumentum megtekinthető egyesületi irodánkban. További észrevételeket, javaslatokat a hatékonyabb érdekképviselet miatt – névvel és címmel - várjuk egyesületi irodánkban. .