Tisztelt Látogató!

Köszönjük megtisztelő érdeklődését szervezetünk iránt. Fontos feladatunknak tartjuk, hogy minél szélesebb körben megismertessük a mozgásukban tartósan akadályozott emberek életét. Örömmel tudatom, hogy, elkészítettük Egyesületünk honlapját, ablakot nyitva a világra és egymásra. A honlap segítségével egyszerűbb és olcsóbb lesz az információ áramoltatás, számos alkalmazást fogunk biztosítani sorstársaink rendelkezésére. .

Kedves Sorstársunk!

Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesülete 2013. március 20.-án lezárt egy nagyon szép és hosszú korszakot. Felismerve, hogy országos szinten is egységben az erő, nyitunk minden kiemelten közhasznú civil szervezet felé, és szoros kapcsolatot ápolunk a mozgáskorlátozott megyei Egyesületeivel, valamint a fővárosi Egyesületek, ill. a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetségével (MEOSZ).

Együtt közösen, egy célért, "Jövőbeli álmainkért"!